Examenuitslag 2012 - 2013

Examens Juni 2013

Geplaatst 9 jun. 2013 01:38 door Judo Bierbeek   [ 28 aug. 2013 05:09 bijgewerkt ]

Simon De Cooman is geslaagd voor GROEN
Ignace Bleuckx is geslaagd voor GROEN
Sylvan Nelissen is geslaagd voor EERSTE GROEN
Jens Loenders is geslaagd voor EERSTE GROEN
Lukas Raymaekers is geslaagd voor EERSTE GROEN
Gorik Persoon is geslaagd voor TWEEDE BLAUW
Jan Van Dorpe is geslaagd voor DERDE GROEN

Jef Schellens is geslaagd voor GEEL
Phelan Scheepmans is geslaagd voor DERDE GEEL
Seth Meskens is geslaagd voor VIERDE GEEL
Thomas Gillisen is geslaagd voor EERSTE ORANJE
Arthur Lemahien is geslaagd voor GEEL
Frederik Depla is geslaagd voor EERSTE ORANJE
Michiel Declerck is geslaagd voor EERSTE ORANJE
Warre Sorano is geslaagd voor VIERDE GEEL
Vince Claessens is geslaagd voor EERSTE GEEL
Yanic Du Rochez is geslaagd voor EERSTE ORANJE
Rune Breynaert is geslaagd voor DERDE GEEL

Examens Mei 2013

Geplaatst 9 jun. 2013 01:37 door Judo Bierbeek

Victor Straetemans is geslaagd voor VIERDE ORANJE
Jade Van Dessel is geslaagd voor DERDE ORANJE

Examens April 2013

Geplaatst 9 jun. 2013 01:36 door Judo Bierbeek

Karel Plets is geslaagd voor GEEL
Max Keppens is geslaagd voor TWEEDE GROEN
Sebastiaan van Acker is geslaagd voor GEEL

Examens maart 2013

Geplaatst 6 apr. 2013 02:35 door Judo Bierbeek

James Keppens is geslaagd voor DERDE GROEN
Bram De Grootte is geslaagd voor GEEL
Phelan Scheepmans is geslaagd voor TWEEDE GEEL
Seth Meskens is geslaagd voor DERDE GEEL
Jorre Van De Kerckhove is geslaagd voor VIERDE ORANJE
Achiel Schellens is geslaagd voor VIERDE ORANJE
Rindert Persoon is geslaagd voor EERSTE GROEN
Lucas Goossens is geslaagd voor EERSTE GEEL
Maarten De Franck is geslaagd voor EERSTE GEEL
Jonas De Franck is geslaagd voor EERSTE GEEL
Ella Van Dessel is geslaagd voor VIERDE GEEL
Ferre Bernaers is geslaagd voor TWEEDE GEEL

Examens Februari 2013

Geplaatst 16 feb. 2013 01:26 door Judo Bierbeek   [ 6 apr. 2013 02:30 bijgewerkt ]

Frederik Depla is geslaagd voor GEEL
Michiel De Klerck is geslaagd voor GEEL
Yanic Du Rochez is geslaagd voor GEEL
Alexander Foley is geslaagd voor ORANJE
Noah Van De Bosch is geslaagd voor EERSTE GEEL
Pieter Jan Depla is geslaagd voor GEEL
Lien Devesse is geslaagd voor DERDE ORANJE

Examens Januari 2013

Geplaatst 16 feb. 2013 01:22 door Judo Bierbeek

Jon Theys is geslaagd voor TWEEDE ORANJE
Sem Dejongh is geslaagd voor DERDE GEEL
Thomas Gillisen is gelsaagd voor GEEL
Arthur Lemahien is geslaagd voor VIERDE GEEL
Karel Plets is geslaagd voor VIERDE GEEL

Examens December 2012

Geplaatst 24 dec. 2012 00:45 door Judo Bierbeek

Yornick Devos is geslaagd voor ORANJE
Lukas Raymaekers is geslaagd voor ORANJE
Victor Straetemans is geslaagd voor DERDE ORANJE
Gorik Persoon is geslaagd voor EERSTE BLAUW

Examens oktober 2012

Geplaatst 4 dec. 2012 09:52 door Judo Bierbeek

            Raf Wouter is geslaagd voor DERDE ORANJE

            Bram De Grootte is geslaad voor VIERDE GEEL
            Tijs Recko is geslaagd voor VIERDE GEEL
            Tijs Vranckx is geslaagd voor VIERDE GEEL
            Ferre Bernaers is geslaagd voor EERSTE GEEL
            Phelan Scheepmans is geslaagd voor EERSTE GEEL
            Seth Meskens is geslaagd voor TWEEDE GEEL
            Jade Van Dessel is geslaagd voor TWEEDE ORANJE
            Ignace Bleuckx is geslaagd voor DERDE GROEN
            Simon De Cooman is geslaagd voor DERDE GROEN
            Kobe Phillipe is geslaagd voor EERSTE ORANJE
            Jens Loenders is geslaagd voor ORANJE

Examens oktober 2012

Geplaatst 1 nov. 2012 08:45 door Judo Bierbeek


            Karel Plets is geslaagd voor DERDE GEEL

            Wouter Vandenbrand is geslaagde voor GEEL

            Wannes Van Oeyen is geslaagd voor EERSTE ORANJE

            Thomas Gillisen is geslaagd voor VIERDE GEEL

            Frederik Depla is geslaagd voor VIERDE GEEL

            Pieter-Jan Depla is geslaagd voor VIERDE GEEL

            Warre Sarono is geslaagd voor TWEEDE GEEL

Examens september 2012

Geplaatst 11 okt. 2012 09:12 door Judo Bierbeek   [ 11 okt. 2012 09:12 bijgewerkt ]

Max Keppens is geslaagd voor EERSTE GROEN

Alexander Foley is geslaagd voor VIERDE ORANJE

Lien Devesse is geslaagd voor DERDE ORANJE

Achiel Schellens is geslaagd voor DERDE ORANJE


Ferre Wolfs is geslaagd voor DERDE GEEL

Rinder Persoon is geslaagd voor ORANJE

Sebastiaan Van Acker is geslaagd voor DERDE GEEL

Jef Schellens is geslaagd voor DERDE GEEL

1-10 of 11